Sopro DBF 638 120mm x 10mb

Wzmocniona fizeliną, elastyczna, nieprzepuszczająca wody taśma uszczelniająca. Do stosowania w systemie z uszczelnieniami zespolonymi Sopro DSF 423, Sopro DSF 523, Sopro DSF 623 i Sopro FDF 525 przy wykonywaniu powłok uszczelniających pod płytkami ceramicznymi.

Rolka: 12 cm x 10 mb

Więcej szczegółów

79,80 zł

Obniżka!

-25%

106,40 zł

Sopro DBF 638
Taśma uszczelniająca

Elastomerowe tasmy i uszczelki do elastycznego i wodoszczelnego przekrywania fug dylatacyjnych oraz innych
krytycznych miejsc alternatywnego systemu uszczelnien.
- odporne na zasady
- odporne na działanie czynników atmosferycznych i wody
- w kombinacji z uszczelnieniami alternatywnymi Sopro FDF 525 i Sopro DSF 423, 523, 623
- do wewnatrz i na zewnatrz

Własciwosci
Tasmy uszczelniajace i uszczelki Sopro stosuje sie w celu kompensowania naprezen i uszczelniania krytycznych miejsc systemu uszczelnien.

Obszary zastosowan
Jako element systemu uszczelnien alternatywnych pod płytkami ceramicznymi wmiejscach krytycznych, tzn. na fugach dylatacyjnych, na stykach sciana-sciana, sciana - podłoga, oraz w przejsciach rur przez powierzchnie uszczelniane.

Sposób uzycia
W zaleznosci od konkretnego przypadku zastosowania do zatapiania tasm i uszczelek stosujemy masy uszczelniajace Sopro FDF 525,Sopro DSF 423, 523 lub 623. Tasmy i uszczelki maja na swoich brzegach siatke, która wciskamy w
nałozona wczesniej na podłoze mase uszczelniajaca. Po zastygnieciu masa uszczelniajaca razem z tasmami i uszczelkami tworzy wodoszczelna, elastyczną powłoke o szorstkiej powierzchni, do której mozna przyklejac okładziny ceramiczne.