ASO Steinreiniger

Preparat do czyszczenia podłoży mineralnych. Skoncentrowany środek do czyszczenia płytek i klinkieru, usuwania resztek zapraw cementowych i wapiennych oraz wykwitów

Opakowanie: 1 L

Więcej szczegółów

44,16 zł

ASO Steinreiniger

Skoncentrowany środek do czyszczenia płytek i klinkieru, usuwania resztek zapraw cementowych i wapiennych oraz wykwitów. Do stosowania na powierzchniach ścian i posadzek, wewnątrz i na zewnątrz, na murach z cegły, ceramiki, klinkieru, na powierzchniach betonowych i wyłozeniach ceramicznych.

• wysoce skoncentrowanym, płynnym środkiem czyszczącym.
• nie zawiera rozpuszczalników
• nie zostawia pozostałosci.
• rozpuszcza mleczko cementowe, resztki zapraw, betonu i wapna oraz wykwity wapienne.

Właściwości:
ASO-Steinreiniger jest wysoce skoncentrowanym, płynnym środkiem myjącym na bazie kwasu organicznego. Produkt może być bezproblemowo stosowany we wszystkich opisanych zakresach włącznie z przemysłem spożywczym oraz zbiornikami wody pitnej. ASO-Steinreiniger jest lotny dzięki czemu nie tworzy pozostałosci. Rozpuszczone materiały należy usuwać natychmiast za pomocą czystej wody. ASO-Steinreiniger rozpuszcza mleczko cementowe, resztki zapraw, betonu i wapna oraz wykwity wapienne.

Zastosowanie:
ASO-Steinreiniger służy do usuwania z płytek ceramicznych zabrudzeń cementowych, wapiennych oraz osadów kamienia np. w basenach krytych i otwartych. Środek może być stosowany na wszystkich materiałach ceramicznych (płytki ścienne i podłogowe, mozaika, szkło, granit, porfir itp.). W wypadku stosowania na materiałach wapiennych (np. marmur) oraz cegle silikatowej należy zachować szczególną ostrożność! Powierzchnie emaliowane myć szybko i natychmiast spłukiwać wodą! Preparat jest używany do mycia fasad z resztek zapraw, mleczka cementowego, wykwitów wapiennych i osadów kamienia. Stosowany na nieotynkowanych murach i okładzinach (klinkier, kamień, cegła wapiennopiaskowa, beton płukany), a także do matowienia gładkich powierzchni betonowych w celu polepszenia przywierania kolejnych warstw. Środek znajduje zastosowanie przy produkcji betonów płukanych. Po wyschnięciu wody użytej do płukania, na powierzchni może tworzyć się mleczko cementowe. ASO-Steinreiniger pozwala na jego szybkie i dokładne usunięcie.