CZAS DOSTAWY:

Na czas oczekiwania na przesyłkę składa się:

  • czas realizacji zamówienia przez obsługę sklepu (standardowy czas realizacji zamówienia wynosi 24 godziny dla towarów dostępnych na magazynie. Uwaga! Jeżeli zamówienie zostało złożone w dniu wolnym od pracy (soboty, niedziele i święta) lub w dniu poprzedzającym dzień wolny od pracy, wówczas realizacja zamówienia przypada na następny dzień roboczy.)
  • czas dostarczenia przesyłki przez kuriera firmy. Czas dostarczenia paczki przez Kuriera - (tylko na terenie Polski) wynosi od 24 do 48 godzin w dni robocze (w soboty paczki NIE są doręczane).  Prosimy zwrócić szczególną uwagę na prawidłowe wypełnienie danych adresowych.

Czyli czas oczekiwania = czas realizacji + czas dostarczenia paczki

W przypadku braku towaru w magazynie, lub towar jest dostępny na specjalne zamówienie zostaniesz poinformowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli nie wyrazisz zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia możesz całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która wydłuża czas realizacji zamówienia.

Jeżeli został wybrany sposób płatności "przedpłata na konto bankowe" to wysyłamy towar w momencie, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.