Asol FE

Bitumiczna powłoka przeciwwilgociowa do izolacji fundamentów oraz grunt pod powłoki grubowarstwowe oraz papy termozgrzewalne.

Opakowanie: 28 l i 14 l

Więcej szczegółów

14 L
28 L

327,18 zł

ASOL FE
Bitumiczna powłoka przeciwwilgociowa do izolacji fundamentów oraz grunt pod powłoki grubowarstwowe oraz papy termozgrzewalne.

Właściwości:
ASOL-FE jest gotową do użycia, nie zawierającą rozpuszczalników, polichlorków fenoli i dwufenoli emulsją bitumiczną, która po stwardnieniu tworzy wodoszczelną warstwę uszczelniającą.
ASOL-FE nanosić można pędzlem lub pistoletem na suche lub wilgotne podłoża.

Zastosowanie:
ASOL-F stosuje się jako powłokę chroniącą przed działaniem substancji agresywnych znajdujących się w gruncie, na takie podłoża jak beton, tynk, mur ceglany oraz do uszczelniania piwnic, ścian, fundamentów, wykopów itd.

Dane techniczne:
Opakowanie: 28 l i 14 l
Baza: bitumy destylowane
Barwa: brązowo-czarna

Zużycie (izolacja): 200 - 250 ml/m2 na warstwę (wymagane min. 2 warstwy), 1 op 28l ~ 70 m2 izolacji
Zużycie (grunt): po rozcięńczeniu z wodą w stosunku 1:5, 200 - 250 ml/m2, 1 op 28l ~ 400 m2 gruntu

Podłoże:
Podłoże powinno być czyste, wolne od olei i tłuszczy oraz nośne i równe.

Obróbka:
ASOL-FE należy nanosić przy pomocy pędzla, wałka lub odpowiedniego urządzenia natryskowego. Aby umożliwić szybkie wyschnięcie powłoki, kolejną warstwę należy nakładać dopiero po wyschnięciu poprzedniej. Świeżo naniesione powłoki należy chronić przed mrozem.

Wskazówki:
Należy unikać kontaktu produktu ze skórą i oczami. Jeśli doszło do kontaktu z okiem należy je dokładnie wypłukać wodą i udać się do lekarza.

  • Zastosowanie: izolacja fundamentów
  • Materiał: masa bitumiczna