Aquafin 2K

Bezszwowa i bezspoinowa, mostkująca rysy elastyczna powłoka uszczelniająca do stosowania na wszelkich nośnych, spotykanych w budownictwie podłożach.

Zużycie: ok. 3,5-4,5 kg/m2

Opakowania:  33,33 kg (25 kg komp. A + 8,33 kg komp. B)

Więcej szczegółów

438,65 zł

AQUAFIN-2K

  • Mineralna, dwuskładnikowa, elastyczna, cienkowarstwowa zaprawa uszczelniająca do izolacji przeciwwilgociowych i przeciwwodnych.
  • Stosowana do ochrony betonu, w zbiornikach na wodę pitną, oczyszczalniach ścieków, balkonach, tarasach.

 

Zastosowania:
Izolacja budowli:
Ekonomiczne i niezawodne uszczelnianie np. betonowych lub murowanych elementów budowli w obszarze gruntu przeciwko przenikaniu wilgoci gruntowej, wody bezciśnieniowej i naporowej (w przypadku odpowiednich konstrukcji), jak również uszczelnianie poziome murów. Ponadto nadaje się
do uszczelniania zazielenionych nieocieplanych dachów betonowych garaży podziemnych, garaży prefabrykowanych, kontenerów, zbiorników wody użytkowej, zbiorników na ścieki i kanałów, jak również zbiorników na gnojowicę.

Ekonomiczne i niezawodne uszczelnienia pod wyłożeniami z płytek ceramicznych, gdy wymagana jest wodoszczelność w pomieszczeniach o długotrwałym lub stałym obciążeniu wilgocią np. w łazienkach i kuchniach pomieszczeń mieszkalnych, w prywatnych i publicznych pomieszczeniach sanitarnych, jak również na balkonach i tarasach, basenach i otoczeniu basenów.

Zużycie: ok. 3,5-4,5 kg/m2

Opakowania:
                     33,33 kg (25 kg komp. A + 8,33 kg komp. B)
                             8 kg (6 kg komp. A + 2 kg komp. B)