SikaBond AT-80

Łatwy w aplikacji, bezrozpuszczalnikowy, pół-elastyczny klej do posadzek drewnianych. Łatwy w aplikacji, o doskonałej urabialności, tłumiący odgłosy kroków, zmniejsza naprężenia ścinające między posadzką, a podkładem.

Opakowanie: 17kg

Więcej szczegółów

442,80 zł

Obniżka!

-10%

492,00 zł

SikaBond AT-80

Jednoskładnikowy, pół-elastyczny, bezrozpuszczalnikowy klej na bazie silanu zakończonego polimerem. Łatwy w aplikacji, o doskonałej urabialności, tłumiący odgłosy kroków, zmniejsza naprężenia ścinające między posadzką, a podkładem. Przeznaczony do całopowierzchniowego klejenia wszelkiego rodzaju i formatu drewnianych materiałów posadzkowych.

AT-80 jest klejem twardo-elastycznym, o wydłużeniu spoiny sięgającym 160%. Dzięki temu klej jest w stanie kompensować naprężenia ścinające generowane przez pęczniejące/ kurczące się drewno na podkład. Jest to niezwykle istotna cecha- w dobie globalnego ocieplenia drastyczne wahania wilgotności powietrza potrafią w ogromnym stopniu wpływać na pracę drewna, również w pomieszczeniach zamkniętych. Dzięki zastosowaniu nowej technologii SikaBond AT-80 jest bardzo łatwy do usunięcia z powierzchni lakierowanych, nawet po związaniu!


Zastosowanie
SikaBond AT-80 jest jednoskładnikowym, pół-elastycznym, bezrozpuszczalnikowym klejem na bazie silanu zakończonego polimerem, przeznaczonym do całopowierzchniowego klejenia wszelkiego rodzaju i formatu drewnianych materiałów posadzkowych: parkietu, mozaiki, desek z drewna litego i warstwowych, paneli oraz płyt warstwowych, wiórowych, dyli parkietowych, bruku parkietowego, parkietów gotowych itp.

Właściwości
- Jednoskładnikowy, gotowy do użycia
- Bezrozpuszczalnikowy
- Półelastyczny, tłumiący odgłos kroków
- Odpowiedni do większości gatunków drewna
- Dzięki elastyczności zmniejsza naprężenia ścinające miedzy posadzką, a podkładem
- Odpowiedni przy ogrzewaniu podłogowym
- Po stwardnieniu może być szlifowany
- Kolor brązowy

Opakowanie: 17kg