Sikaflex-11 FC+ op. 600ml

Sikaflex-11 FC+ jest elastycznym klejem i uszczelniaczem poliuretanowym do wykonywania bardzo wytrzymałych, elastycznych połączeń. Stosowany do wypełniania dylatacji, uszczelniania np. obróbek blacharskich itp.

Kolory: szary, biały, brązowy, czarny
Opakowanie: 600 ml

Więcej szczegółów

biały
czarny
szary
brązowy

49,00 zł

Obniżka!

-10%

54,45 zł

Sikaflex-11 FC+

Sikaflex 11 FC+ nadaje się do klejenia w pomieszczeniach i na otwartej przestrzeni parapetów, progów, stopni, list przyściennych, płyt ochronnych i okładzinowych, elementów prefabrykowanych, obróbek blacharskich i wiele innych.
Materiał trwale odporny na warunki atmosferyczne, utlenianie i starzenie, nie agresywny, nadający się do pomalowania.Sikaflex-11 FC + to zarówno uszczelniacz i klej, w związku z tym znajduje wiele zastosowań jak:
wypełnienie pionowych i poziomych szczelin, izolacja akustyczna przejścia rur, uszczelnienie między przegrodami, szczelne wypełnienie rys, uszczelnienie połączeń elementów metalowych i drewnianych i wiele innych.

Zastosowanie
Trwale elastyczna masa klejąco - uszczelniająca do bardzo wytrzymałych, wodoszczelnych, elastycznych połączeń elementów konstrukcyjnych, budowlanych i wykończeniowych. Polecany do wypełniania rys, pęknięć i dylatacji (także w posadzkach przemysłowych) oraz do uszczelnień dekarskich.
 
Skuteczny jako klej montażowy, łączący:
beton, marmur, stal, ceramikę, drewno, metale, szkło, tworzywa sztuczne, polistyren.

Właściwości:
- Doskonała przyczepność do wielu podłoży
- Wysoka odkształcalność i elastyczność
- Doskonałe właściwości robocze
- Duża wytrzymałość mechaniczna
- Jednoczesne uszczelnienie i sklejenie
- Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz

  • Zastosowanie: uszczelnianie dylatacji
  • Materiał: masa poliuretanowa