Sikalastomer 710

Butylowy, trwale plastyczny materiał uszczelniający. SikaLastomer-710 stosuje się do tworzenia plastycznych uszczelnień, które projektowane są jako rozłączalne w przyszłości.  Do uszczelniania połączeń w samochodach, przyczepach, kempingach, wentylacji itp.

Kolor: czarny
Opakowanie: 310 ml

Więcej szczegółów

19,00 zł

Sikalastomer 710

SikaLastomer-710 jest stabilnym, rozpuszczalnikowym, butylowym uszczelniaczem, o konsystencji pasty. Utwardzanie przebiega na drodze fizycznego schnięcia. Produkt stosowany jest do tworzenia plastycznych uszczelnień, w wielu sektorach przemysłu. SikaLastomer-710 produkowany jest według systemu ISO 9001/14001 gwarantującego wysoką i powtarzalną jakość materiału.

Zastosowanie
SikaLastomer-710 stosuje się do tworzenia plastycznych uszczelnień, które projektowane są jako rozłączalne w przyszłości. Może być stosowany przy produkcji samochodów, przyczep,
autobusów, ciężarówek czy wszelkiego rodzaju zabudów, wentylacji oraz uszczelniania płyt warstwowych. SikaLastomer-710 wykazuje dobrą przyczepność do praktycznie wszystkich stosowanych powierzchni, przy minimalnym przygotowaniu tych powierzchni.

Właściwości
- jednoskładnikowy kauczuk butylowy
- utwardzany „na zimno”
- łatwy w nakładaniu
- odporny na warunki atmosferyczne
- dobra przyczepność
- produkt trwale plastyczny
- możliwość rozłączenia uszczelnionych elementów

Kolor: czarny
Opakowanie: 310 ml